Przejdź do treści

Menu główne:

O nas

         Firma GREY powstała w roku 2000 jako rodzinna firma handlowa. W miarę rozwoju modelu biznesowego i przekształceń powstała Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która funkcjonuje w obecnej formie prawnej d 2010 roku.

            GREY jest firmą doradczą i handlową, której głównym obszarem działalności jest dystrybucja, działalność agencyjna oraz handel w zakresie masowych towarów rolno-spożywczych.  GREY skupia się głównie na działalności na rynku cukrowym na obszarze Polski i krajów bałtyckich. Posiadamy również szeroka bazę dostawców i odbiorców we wszystkich krajach Unii Europejskiej jak również spoza UE. Pomimo, że głównym produktem oferowanym przez GREY jest cukier , działamy aktywnie na wszystkich rynkach masowych towarów rolno-spożywczych takich jak:  zboża, produkty paszowe, kakao, produkty mleczne.

            Organizujemy i pośredniczymy w organizacji importu towarów z zagranicy (z poza obszaru UE) w celu ich wykorzystania do produkcji na rynku krajowym jak również w celu reeksportu w wyrobach gotowych w systemie ceł zawieszonych.

            Posiadając szeroka bazę solidnych dostawców oraz doświadczony personel, realizujemy dostawy do naszych klientów na czas, z odpowiednią dbałością o wysoką jakość dostarczanych produktów i usług. Naszym głównym celem jest pomoc i doradztwo naszym klientom w obszarze działania naszej firmy,  a w zakresie handlu dostarczenie usługi w pełni zintegrowanej, obejmującej cały łańcuch dostawy, począwszy od kontroli jakości w miejscu produkcji  lub wysyłki, organizację transportu i spedycji oraz dostarczenia odpowiedniej dokumentacji.


            W zakresie logistyki, spedycji i magazynowania
współpracujemy z naszym partnerem w Błoniu k/Warszawy, gdzie mieszczą się nasze magazyny. Realizujemy tam wszelkie projekty logistyczne w zakresie kompletacji towarów, przepakowywania i spedycji. Magazyny te posiadają wprowadzony i certyfikowany system HACCP
        
Satysfakcja Klienta jest naszym priorytetem realizowanym poprzez wspólna pracę, zaangażowanie czasu i kapitału w poszukiwaniu jak najlepszych rozwiązań dla naszych projektów biznesowych. Obdarzeni zaufaniem przez naszych kontrahentów zawsze realizujemy podjęte zobowiązania pozostając partnerem godnym zaufania.


Zapraszamy do współpracy.

Reg. No.: KRS 0000372371
VAT UE : PL1182054490
Ul. Równa 24A, 05-092 Łomianki, Poland
tel. +48224863266 / fax +48224863255
E-mail: biuro@grey-consulting.eu
GREY Consulting & Brokerage
Services Sp. z o.o.
Ul. Równa 24A, 05-092 Łomianki, Poland
tel. +48224863266 / fax +48224863255
E-mail: biuro@grey-consulting.eu
GREY Consulting & Brokerage
Services Sp. z o.o.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego