Przejdź do treści

Menu główne:

Cukier Kryształ

Oferta > Cukier
Firma Grey współpracuje z najbardziej wydajnymi i efektywnymi producentami cukru dla odbiorców przemysłowych i detalicznych w Polsce i Europie, którzy dostarczają wysokiej jakości produkty największym producentom żywności, słodyczy, napojów, a także przedsiębiorstwom z branży farmaceutycznej, chemicznej i kosmetycznej. Jesteśmy również gotowi dostarczać cukier do sektora HoReCa w saszetkach lub pałeczkach zgodnie z oczekiwaniami klientów.
Nasza oferta obejmuje:


•  Cukier kryształ biały (buraczany i trzcinowy) (specyfikacja)Cukier Biały Kryształ jest klasycznym produktem o drobnych kryształach, który znakomicie nadaje się do szerokiego codziennego zastosowania m.in. słodzenia napojów, pieczenia ciast, przygotowywania deserów oraz przetworów.

  • Cukier segregowany

Cukier segregowany to produkt o bardzo drobnych kryształach w zależności od wymagań od 200 do 400 mikronów, dzięki którym do ciast i kremów podczas ucierania wprowadzana jest bardzo duża ilość powietrza, która nadaje wypiekom wyjątkową puszystość i lekkość. Drobna granulacja sprawia, że Cukier Drobny łatwo rozpuszcza się nawet w zimniej masie, dlatego jest doskonałym dodatkiem do sałatek, sosów lub zimnych napojów.

•  Cukier puder

Cukier puder jest to produkt o najdrobniejszych kryształach kondycjonowany i osuszany starannie, aby się nie zbrylał. Cukier jest oferowany bez dodatków antyzbrylacjacych jak również z dodatkami skrobi, glukozy bądź dwutlenku krzemu.

•  Cukier dla farmacji

Najwyższej jakości produkt przeznaczony do specjalnych zastosowań w przemyśle farmaceutycznym produkowany wg bardzo wysokich rygorów i norm jakościowych.

•  Cukier brązowy nierafinowany

Cukier brązowy ma postać brązowych kryształków o intensywnym lekko karmelowym aromacie. Doskonale wzbogaca smak kawy i herbaty, polecany jest także do wypieku ciastek, którym nadaje wyjątkowej kruchości oraz ciemnych ciast, jak murzynki i pierniki. Cukier brązowy świetnie nadaje się również do sporządzania potraw mięsnych delikatnie podkreślając bogactwo ich smaku.

•  Cukier BIO/ORGANIC - Cukier biały lub brązowy, buraczany lub trzcinowy z certyfikatem BIO

Cukier, w zależności od rodzaju produktu dostarczany jest w następujących opakowaniach:

Dzięki efektywnie stosowanym systemom zapewnienia bezpieczeństwa żywności HACCP, zarządzania jakością  ISO 9001:2000, BRC Global Standard for Food Safety, przez producentów GREY może zaoferować bezpieczny produkt o powtarzalnej jakości. Obsługa Klientów jest skoncentrowana na spełnieniu wysokich wymagań w zakresie produktu, logistyki oraz obsługi posprzedażowej.

Swoim Klientom firm GREY oferuje także doradztwo i wsparcie techniczne na wszystkich etapach współpracy, począwszy od doboru optymalnego produktu, przekazania informacji techniczno- produkcyjnych i dokumentacji, aż po wsparcie w zakresie dobrych praktyk produkcyjnych, higienicznych i laboratoryjnych.
Reg. No.: KRS 0000372371
VAT UE : PL1182054490
Ul. Równa 24A, 05-092 Łomianki, Poland
tel. +48224863266 / fax +48224863255
E-mail: biuro@grey-consulting.eu
GREY Consulting & Brokerage
Services Sp. z o.o.
Ul. Równa 24A, 05-092 Łomianki, Poland
tel. +48224863266 / fax +48224863255
E-mail: biuro@grey-consulting.eu
GREY Consulting & Brokerage
Services Sp. z o.o.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego